This item is relatively unique. If you'd like to look at other items, please go back to the search results.
Miseno MCH41WPPB 4'' Cabinet Pull
| Item: | MCH41WPPB |
| Finish: | Polished Brass |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Center To Center | 4" |
| Width | 4-5/16" |
| Construction | Steel |
| Depth | 1-1/4" |
| Master Pack Quantity | 1 Units |

