Delta Faucet DRP103988SS "Nicoli" Faucet Handle
| Item: | DRP103988SS |
| Finish: | Stainless |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Height | 2-81/100" |
| Depth | 4-1/4" |
| Number Of Handles | 1 Handle |
| Construction | Zinc |
| ADA Compliant | Yes |
| Weight | 1 lb |
| Handle Type | Lever |
| Escutcheon Included | No |
| Handle Material | Zinc |
| Warranty |

