Delta Faucet DRP103725CZPR "Broderick" Faucet Handle
| Item: | DRP103725CZPR |
| Finish: | Lumicoat Champagne Bronze |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 3-3/4" |
| Depth | 2-81/100" |
| Handle(s) Included | Yes |
| Number Of Handles | 2 Handle |
| Construction | Zinc |
| ADA Compliant | Yes |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • Delta Broderick Cross Handle Kit 2 |
| Handle Type | Cross |
| Warranty |

