Delta Faucet DRP103738CZPR "Broderick" Miscellaneous Part
| Item: | DRP103738CZPR |
| Finish: | Lumicoat Champagne Bronze |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 1-19/50" |
| Depth | 2-3/4" |
| Construction | Zinc |
| Weight | 1 lb |
| Additional Information | • Delta Broderick Handshower Base |
| Warranty |

