Delta Faucet DRP103742CZPR "Broderick" Miscellaneous Part
| Item: | DRP103742CZPR |
| Finish: | Lumicoat Champagne Bronze |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 3" |
| Depth | 11-81/100" |
| Construction | Brass |
| Weight | 3 lbs |
| Additional Information | • Delta Broderick Spout Assembly |
| Warranty |

