Delta Faucet DRP104109 "Levette" Miscellaneous Part
| Item: | DRP104109 |
| Finish: | Chrome |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Height | 3-19/50" |
| Depth | 2-1/4" |
| Construction | Plastic |
| ADA Compliant | Yes |
| Weight | 1 lb |
| Escutcheon Included | No |
| Handle Material | Plastic |
| Warranty |

