Ginger G2802SN "Surface" Towel Bar
| Item: | G2802SN |
| Finish: | Satin Nickel |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
Details and Dimensions
| Towel Bar Configuration | Single Towel Bar |
| Bar Length | 18" |
| Overall Length | 19-7/10" |
| Bracket Width | 2-1/5" |
| Extension From Wall | 3-2/5" |
| Parts Breakdown |
| WARNING: This product can expose you to chemicals which are known to the State of California to cause cancer/birth defects or other reproductive harm www.P65Warnings.ca.gov |

