Zurn ZZ6950SD "Serio Series" Soap Dispenser
| Item: | ZZ6950SD |
| Finish: | Polished Chrome |
| Quantity Available: | Retrieving ... |
| Select Finish: |
Details and Dimensions
| Length | 5-1/16" |
| Width | 1-9/16" |
| Height | 3-1/4" |
| Construction | Brass |
| ADA Compliant | Yes |
| Number of Faucet Holes | 1 Hole |
| Additional Information | • Deck Mounted Sensor Soap Dispenser |
| Connection Size | Ball Riser |
| Depth | 5-1/16" |
| Power Source | Hardwired |
| Product Specifications |
| Installation Guide |
| Parts Breakdown |



